Vaikų žaidimo aikštelė

Atokiau nuo namo, tinklinio pievos pakraštyje, mažųjų svečių laukia medinė žaidimų aikštelė su supynėmis ir karstynėmis.

Laužavietė

Vakarą prie laužo leiskite ant Gilužio ežero kranto. Taip pat sodyboje rasite dvi mobilias šašlykines, kuriomis galėsite naudotis visoje teritorijoje.

Lauko židinys

Paįvairinkite šventės programą pasikviesdami svečius prie lauko židinio ir pavaišinkite juos sultingais kepsniais, šašlykais, arba gurmaniškais naminiais hamburgeriais.

Lauko žaidimai

Atokiau nuo pagrindinio namo įrengtoje erdvioje aikštelėje svečiai gali žaisti tinklinį ir badmintoną. Turime dvi poras rakečių. Pievelė puikiai tinka futbolui, tad esant pageidavimui pastatome nešiojamus vartus. Šalia vaikų žaidimų aikštelės įrengta erdvė „petankei“. (pranc. Pétanque – žaidimas su metaliniais rutuliais, kurio esmė mesti metalinį rutulį kuo arčiau medinio, vadinamo košonetu). Prie pirties kviečiame išbandyti taiklumą žaidžiant smiginį (angl. Darts).

Batutas

Sodyboje šokliausių svečių laukia mobilus batutas. Pamirškite, jog ši pramoga tinkama tik vaikams! Pasilinksminti gali visi norintys, kadangi batutas išlaiko iki 120 kg svorį.

Stalo žaidimai

Vakarais tikrai neteks nuobodžiauti, pasiūlysime jums įvairiausių stalo žaidimų. Pasirinkite: laužyti galvą prie šachmatų ar šaškių lentos, spėlioti žodžius smagiąjame alias, keliauti traukiniu ticket to ride, lošti kortomis, o gal pasinerti į azartišką pokerio pasaulį?

Stalo futbolas

Visų mėgstamas stalo futbolas laukia ir Gilužio sodyboje. Atostogaudami surenkite nepamirštamą turnyrą namo lauko terasoje.

Belaidis internetas

Gilužio sodyba – vieta atsipalaiduoti ir pamiršti varginančius reikalus. Dėl šios priežasties naršyti internete nerekomenduojame! Bet jei karščiausios pasaulio naujienos domina net ir gamtos ramybėje, turėsite galimybę naudotis belaidžiu internetu.

Pirtis

Mūsų rusiškoje garinėje pirtelėje telpa iki 15 žmonių kompanija. Iš anksto pasirūpinsime vantomis ir atpalaiduojančiais aromatais, o jūs apie pageidavimą pasikaitinti galite pranešti ir jau viešėdami sodyboje – pirties kūrenimas užtrunka vos 2 valandas. Kaina – 90 € už 3 valandų seansą. Turime galimybę pasikviesti profesionalų pirtininką, kuris ne tik atlieka  procedūras, bet ir supažindina su pirčių istorija ir ritualais.

Karštas kubilas

Prie pirties namelio po atviru dangumi jūsų ištisus metus laukia karštas kubilas. Tinkmas kompanijai iki 10 žmonių, kaina – 100 €. Paruošimas užtrunka 7-10 val., priklausomai nuo sezono, todėl užsisakykite iš anksto.

Valtis su žvejybos įranga

Prie pat sodybos tyvuliuojantis Gilužio ežeras pateisina savo vardą – jo gylis net 25 m. Čia noriai kimba karšiai, lynai, karosai, aukšlės, kuojos, raudės. Pasak vietos gyventojų, gardesniu kąsneliu kartais susigundo net karpiai milžinai. Gyvena ir plėšrių žuvų – lydekų, stambių ešerių. Išbandykite savo laimę išsinuomoję valtį (7 €) ir plūdinę meškerę (5 €), o jei žvejoti nemėgstate, tiesiog maloniai pasiplaukiokite.

Profesionalus virtuvės šefas

Nuo pat sodybos įkūrimo mūsų šventėms maistą ruošia tik profesionalūs virtuvės šefai. Itin vertiname aukštą kokybę ir išskirtinį skonį, todėl galime jums rekomenduoti tik geriausius maisto meistrus.

Karaokė

Nuolat atnaujiname lietuviškų ir užsienietiškų dainų pasirinkimą karaoke vakarams. Pralinksminkite vieni kitus koncertuodami namo svetainėje! Kaina 10 € vakarui.

Dažasvydis

Jau keletą metų bendradarbiaujame su dažasvydį organizuojančiomis įmonėmis iš Vilniaus ir Molėtų. Pasirūpinsime visa žaidimui reikalinga įranga, o žaisti pakviesime natūralioje gamtos aplinkoje. Kaina – nuo 10 € žmogui.

Grožio procedūros

Jau 8 metus esame ištikimi grožio specialistui Mantui. Jo profesionaliai atliekamų procedūrų spektras itin platus – tai bagua, sinchroninis, trigerinių taškų, galvos ir veido, limfodrenažinis, medaus, klasikinis, atpalaiduojantis, aromaterapinis masažai, įvyniojimai į purvą arba cello gelį (šis itin stangrina odą). Esant gausesniam pageidaujančiųjų būriui, atvyksta didesnė grožio specialistų komanda.

Skrydis oro balionu

Gilužio sodyba turi puikų kaimyną, jau 40 metų dirbantį civilinėje aviacijoje ir visus norinčius skraidinantį oro balionu! Po skrydžio naujokai krikštijami, o visiems keleiviams įteikiami diplomai. Oro balionas kelia iki 400 kg, 45 min. skrydžio kaina – 300 €.

Sodyboje jūsų laukia

Užsakomos paslaugos ir pramogos