Atšokome vestuves šioje nuostabioje vietoje - Gilužio sodyboje :) Pirmiausia norime padėkoti sodybos šeimininkams - Simonai ir Rolandui - Jūs nuostabūs! Ačiu Jums už visus patarimus, rūpestį bei pagalbą. Už geras idėjas ir mintis. Žinojome, kad visada galėsime kreiptis i Jus ir sulauksim pagalbos :) Labai džiaugiames, kad pasirinkome šią vietą savo vestuvėms, kurioje dirba tokie geranoriški ir profesionalūs žmonės, siekiantys padaryti, kad šventė būtų įspūdinga. Ačiū už skanų maistą, už profesionalius padavėjus, gražią aplinką . Mes dar tikrai čia grįšime ir rekomenduosime šią vietą kitiems.

Diana ir Remigijus

Pagaliau atsokome savo vestuves :) giluzio sodyboje...nuostabi aplinka, nuostabus aptarnavimas, maistas net isrankiausiems patiko...labai dekojam Simonai uz pagalba, patarimus ir gera "skoni" :) Linkiu visiems jauniesiems tokios sventes, kokia turejome mes...ir pasirinkdami sia vieta...pataikysite i desimtuka :)

Neringa ir Ligitas Kernagiai

  

Mes taip pat norime padekoti uz puiku priemima ir gera sukurta nuotaika!! Uz nuostabu maista ir profesionalu aptarnavima!! Uz jaukia aplinka ir uz igyvendintus norus:)

Linkime, kad dar ilgai gyvuotumete ir kad nestingu kurybiniu minciu bei energijos joms igyvendinti;)

Aciu Simonai, Rolandui ir Giluzio sodybai!

p.s. Visiems labai patariame savo ypatingom sventem rinktis butent sia sodyba! Nes tiek mes, tiek, kas svarbiausia - musu sveciai liko be galo patenkinti sodyba, aplinka, aptarnavimu, maistu ir tikrai viskuom:)

M&E